İzmir Web Tasarım

İzmir web tasarım hizmeti arayan bireysel veya kurumsal firmalar için hazırlamış olduğumuz seo uyumlu paketlerimizi incelemelisiniz!

Dijital dönüşüm ile birlikte web siteleri günden güne önemini arttırıyor ve ticaret yapan kişi ve kurumların müşterileri ile olan iletişimine ciddi katkı sağlıyor. Örneğin eğer bir e-ticaret web siteniz varsa otomatikleşen bir müşteri kitlesini yönetebilirsiniz demektir.

Kurumsal web sitesi tasarım hizmeti olsun veya diğer web tasarım çalışmaları olsun öncelikli kriterler şöyle olmalıdır: mobil uyumlu, yazılımı hızlı olan, ssl sertifikası olan, gerektiğinde online ödeme alınabilen, web sitesi iletişim kısmında veya alt kısımda hızlıca telefon veya iletişim formu ile ulaşılabilen çalışmalar öne çıkmaktadır.

izmir web tasarım

İzmir E-ticaret Web Tasarımının Öncü Markasıyız

Bilgesem olarak e-ticaret sitelerinin öneminin farkındayız. Eticaret’in günden güne ivme kazandığı ve offline dediğimiz yani normal hayattaki ticareti geçtiği bir dönemde müşterilerimize özel çözümlerimiz ile her sektörde e ticaret yapmanızı kolaylaştırıyoruz.

Seo uyumlu (arama motoru) web tasarımı, ödeme altyapısı (kredi kartı, kredi kartı taksit, kapıda ödeme gibi seçenekleri olan, ürünlerin varyasyonlarına kadar detaylıca eklenebilen kolaylıkla yönetilen panelleri ile aradığınız çözümü bizde bulabilirsiniz.

İzmir’de Kurumsal Web Sitesi Tasarım Hizmeti

Kurumsal firmaların internet sitesi ihtiyaçlarını biliyor ve onlara göre çözümler üretiyoruz. Sadece web tasarım hizmeti ile kalmıyor, e-mail altyapılarını kurgulayıp ihtiyaçlarına göre çözümler üretiyoruz.

İzmir bölgesinde web tasarım konusunda göreceğiniz en farklı ve inovatif çalışmalar Bilgesem ile hayata geçiriliyor. İster e-ticaret ister kurumsal veya hizmet odaklı web sitesi ihtiyacınız olsun hızlı şekilde üretilip teslim edilmektedir.

Veri yedekleme çalışmalarımız ile hiçbir data kaybı yaşamazsınız. Kesintisiz yayın hizmetinin keyfini çıkarabilirsiniz.

izmir e ticaret sitesi web tasarımı referanslarımız

Web Tasarım Çalışmalarında Yazılım Ne Kadar Önemlidir?

Yazılım bir internet sitesinin kalbidir. Doğru kodlanmış ve kod optimizasyonu yapılmış bir web tasarım çalışması hem müşteri tarafında sorunsuz karşılanır ve etkileşimi arttırır hem de arama motorlarında sıralama almanızı kolaylaştırır.

Sektörünüze en uygun yazılım altyapısı için öncelikle analiz yapıyoruz ve sonrasında size ve sektörünüze göre bir çalışma yöntemi belirliyoruz. Böylelikle ihtiyacınıza ve odak noktanıza uygun bir web tasarım hizmeti alıyorsunuz. İzmir web tasarım ajansı olarak sonrası süreçler de de yanınızda olup sizlere destek vermeyi sürdürüyoruz.

İzmir’de Seo Uyumlu (Arama Motoru Uyumlu) Web Sitesi Tasarımı

Aynı zamanda bir dijital pazarlama ajansı olan Bilgesem, web tasarım konusuna diğer herkesten farklı bakmaktadır. Çünkü web tasarıma biz basit bir kart olarak bakmıyoruz. Web tasarım sonrası size müşteri kazandıracak adımları da atıyoruz.

Seo dediğimiz arama motoru uyumlu altyapıyı da kurarak sonraki aşamada ürün veya hizmetlerinizin satışı veya tanıtımı için bir temel oluşturuyoruz.

web tasarım izmir

Bu altyapı içerisinde web sitesi hızı, mobil uyumluluğu, schema, open graph ve twitter card gibi sosyal medya yapılandırmaları gibi onlarca faktör de bulunmaktadır.

İnternet Sitesi Yönetimi Nasıl Yapılmaktadır?

Yönetimi zor olan bir paneli kimse sevmez. Her kullanıcıya uygun ve ihtiyaçları düşünülmüş bir panel ile hızlıca çözüm üretmenizi sağlıyoruz.

Bu sebeple internet sitenizin yönetimini basit ve kolay kullanımlı bir panel vasıtasıyla yapabilirsiniz. Dilerseniz güncellemek istediğiniz içerik veya ürünler konusunda hizmet aldığınız İzmir web tasarım ajansı Bilgesem olarak biz de destek olabilmekteyiz.

İzmir Web Tasarım Firması Bilgesem ile Kimlik Sahibi Olun

İzmir web tasarımcı arayışınıza uygun çözümler üretmek ve internette kimlik sahibi olmanız için gereken hizmeti paket olarak alabilir, karmaşadan kurtulabilirsiniz.

Domain (alan adı), hosting (yayın hizmeti), ssl sertifikası, mail tanımlanması ve kurulumları gibi tüm detay çalışmaları ekibimiz yürütmekte ve çalışmaları sonuçlandırmaktadır. Arkanıza yaslanın ve bu çalışmaların tadını çıkarın!

web tasarım yazılım hizmeti kurumsal kimlik yönetimi izmir

Kurumsal Kimlik Çalışması İle Gelmek İstediğiniz Yere Koşar Adım Çıkın!

Kurumsal kimlik sadece firmaların değil yeni başlayan girişimlerin de en önem vermesi gereken konuların başında geliyor. Web tasarım ile birlikte yürütülen kurumsal kimlik çalışmaları, müşteri kazanımı konusunda çok daha etkili sonuçlar vermektedir. Kurumsal kimlik konusunu ciddiye alan ister şahıs ister firma ister ise de girişimci olsun rakiplerine karşı büyük avantajlar elde etmektedir.

Web sitenize giren müşteride bıraktığınız etki; sitenize kullandığınız renk tonları, logo tasarımı ve slogan ile doğrudan alakalıdır. Unutmayın iyi web sitesi kullanıcının tüm ihtiyaçlarını karşılayan web sitesidir! Kurumsal kimlik de bu ihtiyacı karşılayan destekleyici unsurdur.

İzmir’de Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar Bütçe İle Yapılıyor?

2023 yılı itibariyle 5500 TL’den başlayan ve istenilen özelliklere göre değişen web tasarım fiyatları ortalama olarak verilebiliyor. Konuyla alakalı firma olarak müşterilerimizin ihtiyacını anlayıp ona en uygun çözümü üretmekteyiz.

Web Tasarım Hizmeti Sonrası Müşteri Kazanımı Konusunda Destek Veriyor musunuz?

Evet vermekteyiz! Aynı zamanda bir dijital pazarlama ajansı olduğumuz gibi web sitenize alakalı ziyaretçi çekebilmeniz için sizlere destek vermekte ve önerilerde bulunmaktayız.

İster seo hizmeti olsun, ister Google reklamcılığı (Google Ads), isterse de sosyal medya reklamcılığı olsun gereken tüm çalışmalar konusunda çözümler üretmekteyiz.

Arama motoru standartlarında tasarım çalışması yaptığımız için günden güne altyapı olarak büyüyen ve ziyaretçi alan bir web sitesine sahip olmaktasınız. Bu tarz bir web tasarım İzmir bölgesinde firmalar tarafından önem verilen bir çalışma türüdür.

mobil ve seo uyumlu internet siteleri tasarım izmir

Web Tasarım Referanslarımızı Hemen İnceleyin Hayal Ettiğiniz Projeyi Yapalım

İzmir web tasarım ajansı Bilgesem’in 2006 yılından bu yana yaptığımız yüzlerce çalışma bulunmaktadır. Sektörde edindiğimiz tecrübe ile sizlere en iyisini sunma konusunda kararlılığımız bulunuyor. Çok sayıdaki referanslarımıza göz atmak isterseniz sitemizdeki referanslar sayfasından çalışmalarımızı inceleyebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sizler de diğer mutlu müşterilerimiz arasına katılmak ve hayal ettiğiniz web sitesi için bizlere ulaşın.

Item added to cart.
0 items -  0