Seo Fiyatları

En iyi seo fiyatları ile kalıcı sonuç almak isteyen müşterilerimize özel paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Seo fiyatları (seo ücretleri) sektör ve rekabete göre değişen bir yapıda olmasına rağmen, oluşturduğumuz seo paketleri sayesinde her bütçeye uygun en iyi seo çözümünü sunabiliyoruz.

Seo fiyatlandırma politikamız gereği web siteniz için gerekli olan en uygun altyapıyı bir seo paketi olarak hazırlıyoruz. Böylelikle hem google rekabet kurallarına sektörünüz için en uygun seo çalışması yapılıyor, hem de siz maliyet avantajı sağlamış oluyorsunuz.

Kalıcılık garantili seo çalışmaları ile rakiplerinizi önüne geçin!

Ayrıca memnun kalmayan müşterilerimize 2 ay seo desteği hediyemizdir!

Profesyonel seo hizmeti almanın en önemli kuralları sadece rakip analizi, anahtar kelime analizi, sektör durumu gibi konular değildir, en iyi sonuçları en iyi seo fiyatları ile verebilmektir.

Fiyatları seo düzenlemelerine göre vermiyoruz, bir çalışma programı hazırlayıp size en uygun şekilde rapor sunarak seo ücretlendirmesini tercih ediyoruz. Web tasarım, web sitesi içi teknik seo çalışmaları, kullanıcı deneyimi, backlink profil, içerik çalışmaları, site hız konuları; hakim arama motoru Google için çok önemli kriterler olarak değerlendirilmektedir.

Arama motoru optimizasyonu hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimize ücretsiz eğitimlerimizi de sunabiliyoruz.

Sadece google arama sorguları (anahtar kelimeler) üzerinden yapılan çalışmaların uzun vadeli olmadığını çok iyi biliyoruz. Bu sebeple semantik ve ilgili seo çalışmaları, en uygun seo fiyatı arayan müşterilerimiz için destek anlamı taşıyor.

Çoğu kurumsal seo hizmeti arayan müşterilerimiz için de vip seo paketleri oluşturduk. Web sitenizi ve sizin beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak seo paketini tercih etmenize yardımcı oluyoruz.

İster e ticaret websitesi olsun ister hizmet satışı yapan bir web firması olsun herkes için en uygun çözümü Bilgesem olarak sunmaktayız.

Rakip analizi hedef websitelerinin içerik, hız, backlink profili, site içi tüm teknik detaylarının analizi sonrası raporlanarak yapılmaktadır. Böylece websiteniz için kriterler ortaya çıkartılır, geriye bunları adım adım uygulayarak rakiplerin bir adım önüne geçmek kalır ki bu en basit adımdır.

Bu çalışmalar her sektör ve sitenin durumuna göre belli değişiklikler gösterse de biz şu adımları izliyoruz: rakip analizi, web sitesi analizi, anahtar kelime gruplarının belirlenmesi, içerik stratejilerinin oluşturulması, site içi teknik sorunları giderilmesi, kod validasyonu, backlink profili edinilmesi gibi genel kategorilerden oluşmaktadır.

Müşterilerimize vereceğimiz en önemli garanti sektörünüzle en alakalı müşteri kitlesini edinmenizi sağlayacağınız olacaktır. Bu sizlere hem para kazandıracak hem de markalaşmanızı ve tanınmanızı hızlandıracaktır. Ayrıca memnun olmayan müşterilerimize 2 ay ücretsiz seo desteği de vermekteyiz.

Tek seferlik seo paketi websitenizin site içi tüm sorunlarının giderilmesi ve altyapısının google arama motoru ile en uygun hale getirilmesini sağlamak amacıyla yaptığımız bir çalışmadır. Bu hizmetten memnun kalan müşterilerimiz de indirimli düzenli seo hizmeti almaktadır. Aslında bir tanışma paketi olarak da düşünülebilir.

Çalışmalarımızı size özel oluşturulan bir mobil uygulama ile an be an takip edebilir ve isteklerinizi de belirtebilirsiniz. Her adımda şeffaf davranıyoruz.

Item added to cart.
0 items -  0