Online İtibar Yönetimi

İnternette itibarınızın zedelenmesine izin vermeyin!

Marka Bazında İtibar Yönetimi

Marka, ürün veya hizmetinizi internette karalayan kişi veya kurumlara göz açtırmayın.

İnternette kullanıcı alışkanlığı gereği satın alma işlemi olmadan önce kullanıcılar satın almak istedikleri ürünlerin bir ön araştırmasını yaparlar.

Eğer kötü bir veya birden çok yorumla karşılaşırlarsa satın alma ihtimali ciddi oranda azalır ve o markaya olan güven sarsılır.

Kişi Bazında İtibar Yönetimi

Bir sektörde veya alanda kişisel olarak adınız ile iş yapıyorsanız isminiz ile alakalı sizi zedeleyici ve hatta küçük düşürücü yorumlara muhattap kalabilirsiniz.

Bu gibi durumların kısa zamanda kontrol altına alınması önem arz ediyor.

İtibar Yönetimi Konusunda Neler Yapabiliriz?

Her 2 durumda da prestij kaybına uğrayarak google sonuçlarındaki olumsuz yazılara muhattap kalırsınız. İşte tam bu noktada servisimiz devreye giriyor.

İlk aşamada olumsuz yorumlardan anlık olarak haberinizin olmasını sağlıyoruz. Böylece internette nerede olumsuz bir yorum veya yazı yazıldıysa anında bildirim geliyor ve google da sıralama almadan bilgilendirme alıyorsunuz.

Google sonuçlarında çıkan aramalar için ise 3 yol bulunuyor.

  1. Site yöneticisi ile irtibata geçip o içeriğin kaldırılmasını istemek,
  2. İtibarınıza zarar veren o arama sonucunu Google’a şikayet edip kaldırılmasını talep etmek,
  3. Yukarıdaki 2 işlemi de yapamıyor isek onların yerine Google sonuçlarında yer alan sitelerin üstüne çıkarak olumlu yorum ve yazıları ön planda tutmak.

Yukarıdaki yöntemlerden birisinin yüksek oranda sorunları çözdüğünü belirtmekte fayda var.

Sitemiz iletişim kısmından bize ulaşabilir veya bu konu hakkında hizmet verdiğimiz seo fiyatları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Item added to cart.
0 items -  0