İzmir SEO Ajansı

SEO’DA ZİRVE İSTEYENLERE!

izmir seo

Memnun Müşteriler

İzmir SEO ajansı olarak bölgemizde ve ulusal çapta çok seviliyoruz! Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önceliklidir.

izmir seo hizmeti çalışması ile ilk sayfayı garantileyin

Analiz ve Takip

Websitenizi düzenli olarak analiz ediyor ve zirveye çıkana kadar peşini bırakmıyoruz! Dijital stratejilerimizle zirveye oynayın.

seo desteği izmir

Ödüllü Destek Sistemi

Websiteniz için oluşturduğumuz mobil uygulama ile sitenizdeki son gelişmeleri günlük takip edebilir ve işinizin ilerlediğini gözlerinizle görürsünüz.

İzmir SEO Hizmeti

İzmirde SEO hizmeti veren firmamızın 2006 yılından beri yüzlerce kişi ve kuruma kesintisiz ve kusursuz çalışma prensibiyle destek verdiğini söylemekten gurur duyuyoruz. Çalışmalarımızın temelinde doğal seo yöntemleri yer almaktadır.

Orta vadede kazanmak ve zirvede kalıcı olarak kalmak isteyen her kişi veya firmanın ilk tercihi olma hedefindeyiz. Yüzlerce Google SEO sıralama kriterinin websiteniz için yerine getirilip, teknik taraftaki sorunların çözümü için gerekli tüm altyapının kurgulanması bizim için önem arz ediyor. 

Müşterilerimizin Ortalama Büyüme Oranları

  • Website Tekil Ziyaretçi Oranında %75 Artış
  • Dönüşüm Oranlarında Ek +%60 Yükselme
  • Cirolarda %70’lere Varan Artış
  • Markalaşma Çalışmaları ile Müşteri Bağlılığı Oluşturma

Ekibimiz websitenizin tüm sorunlarıyla ilgileniyor ve böylece sizi herhangi teknik bir karmaşaya sürüklemeden kalıcı sonuç alma yolunda hızla ilerliyoruz. İzmir firması olarak 2006 yılından bu zamana kadar birçok kişi ve kurum ile çalıştık. 200 civarında Google sıralama kriteri olduğunu düşünürsek aslında Google’ın SEO konusunda ne kadar ince eleyip sık dokuduğunun tam olarak ne anlam ifade ettiğini görmüş oluruz.

Birde üzerine İzmir SEO ajansı olarak kendi tecrübelerimizi de koyarsak arama motorunun tam istediği yapıları kurgulayarak neler başarabileceğimizi tahmin etmenizi isteriz.

Referanslarımız

izmir kaliteli seocu referanslar
seo uzmanları izmir
referans gösteren seocular izmir

İzmir SEO ve SEM Ajansı Bilgesem

İzmir SEO firması Bilgesem olarak arama motoru optimizasyonu kavramı ortaya çıktığından bu yana, kurumsal seo uzmanı arayan müşterilerimize SEO hizmeti vererek harika sonuçlar elde ettik. Seo çalışmaları (arama motoru optimizasyonu) anahtar kelime analizi veya basit sosyal medya çalışmalarından çok daha fazlasıdır! İzmir seo hizmeti kapsamında 200 Google SEO kriterine uygun çalışmalar yaparak web sitenizin uygun ve kalıcı bir şekilde sıralama almasını sağlıyoruz.

SEO çalışması sadece büyük firmalara özel bir çalışma türü değildir. İsteyen herkes istediği sektör ile alakalı seo danışmanlığı alabilmektedir. İster kobi olun, ister esnaf, isterse de şahıs. İnternet seo uzmanı arayan birçok vizyoner insan ile doludur. Sizde onların arasına katılarak seo çalışması yaptırabilir ve cirolarınızı katlayabilirsiniz.

İzmir seo uzmanı veya İzmir seo hizmeti arayan müşterilerimize anında dönüş yaparak sektörlerine özel yol haritası çıkartıyoruz. Sadece bir seo hizmeti vermek veya anahtar kelime bazlı çalışmalar yapmak yerine bütünsel bir yaklaşımla tam bir dijital pazarlama hizmeti veriyoruz.

Sonuç: sıralama alan web siteleri, bağlantılı olarak artan cirolar ve müşterilerimizin gülen yüzleri!

kurumsal seo analizi için doğru adres bilgesem ajans

İzmir’de Sık Sorulan SEO Soruları

Loader image

Fiyatlar sektörünüzün rekabet durumuna ve alacağı zamana göre belirlenmektedir. Yüksek rekabeti olan bir sektör ile orta seviye rekabetteki bir çalışmanın süresi ve fiyatı aynı olmaz. Burada kalıcı sonuç almak için önemli olan doğru analizler yaparak başarılı olunacak sürenin ve fiyatın müşteriye en uygun şekilde belirtilmesidir. Ayrıca İzmir firması olarak İzmir bölgesine özel ek indirimler ve kampanyalar da yapmaktayız.

Biz İzmir SEO olarak dijital pazarlama danışmanlığı isteyen müşterilerimizin sitelerinde öncelikli olarak detaylı bir analiz yapıyor ve kendileri için en uygun olan stratejiyi belirliyoruz. Bunun yanında pazar analizi, anahtar kelime analizi, rekabet analizi gibi konuları dahil ederek size en gerçekçi ve sonuç alınacak hedefleri belirliyoruz.

Böylelikle işe başlarken işinizi size getireceği potansiyeli ve kazancı aşağı yukarı tahmin etme fırsatı da buluyorsunuz. Çalışmalarımızda dünyaca ünlü SEO yazılımları olan ahrefs, semrush gibi çok özel analiz araçları kullanmaktayız. Hedeflerinin belirlenmesi için elzem olan bu araçlar vasıtasıyla birçok istatistiki bilgi de sizlerle paylaşılır.

İzmir dijital pazarlama ajansı Bilgesem olarak çalışmalarımıza başlamadan önce detaylı analizler yaparak size atılacak adımlar hakkında ön bilgi veriyoruz. İş takibi amacıyla sadece siz ve websiteniz için oluşturulan bir mobil uygulama ile çalışmalarımızı takip edebiliyor ve dileklerinizi yazabiliyorsunuz. Ek olarak İzmir içerisindeyseniz bu bilgilendirmelerin yanında toplantılar da yaparak işiniz hakkında konuşmak için sizleri ofisimizde ağırlıyoruz.

Çalışmalarımızda oldukça şeffaf davranarak başarılı sonuca giden yolda tüm argümanları kullanıyor ve sizi bilgilendiriyoruz.

Anti Seo yani diğer adıyla sitenizin google üzerinde sıralama almasını engelleyen negatif Seo çalışmalarına karşı birçok çalışma yapmaktayız. Bunlardan öncelikli olanı websitenizin hangi sebeplerden dolayı sıralama alamadığını ve bunun kötü niyetli bir çalışma amacıyla yapılıp yapılmadığı tespit edilir.

Sonrasında konu netleştirildikten sonra ilgili çalışma başlatılır. Negatif sorunlardan birini örnek verecek olursak spam link profili ve zararlı anahtar kelime linklemeleri bu konuya örnek gösterilebilir.

Bu durumda çalışma websitenizin link profili derin bir şekilde analiz edilerek ihtiyacınız olan linkler bırakılarak diğer linkler listelenip engellenir.

Dijital pazarlamanın en öncelikli konularından bir tanesi kullanıcı deneyimidir. Websitenizi ziyaret eden kullanıcıların sitede kalma süreleri, geri dönen ziyaretçi oranı, hemen çıkma oranı gibi onlarca metriği analiz ederek websitenizin gidişatını belirliyoruz.

İniş sayfası (landing page) dediğimiz müşterilerinizin ürün veya hizmetinizi satın almadan önce gördüğü en önemli sayfaları ısı haritaları yardımıyla en doğru şekilde konumlandırıyoruz. Bunun yanında dönüşüm oranı optimizasyonu konularında da hizmetimizin içerisinde sizlere destek vermekteyiz.

Online pazarlamada dijital stratejiler zirveye giden yolda temel konulardan bir tanesidir. Hedefler belirlenirken rakip analizleri, pazar analizi, dönüşümü yüksek hedef anahtar kelimelerin belirlenmesi ile başlayan stratejiler markanızın ön plana çıkarıldığı yöntemlerle ilerler.

Böylelikle ürün veya hizmetleriniz aranırken artık markanız ile anılmaya başlar. Bu yöntemlerin başta konunun uzmanlarınca belirlenip üzerine çalışılması hayati konulardan olup, çalışmalarda zaman geçtikte faydasını maksimum hissedersiniz.

Google uzun yıllardır her güncellemesinde websitelerinden yeni birkaç kriteri yerine getirmesini istemekte. Tahmin edilen 200 civarında sıralama kriteri bulunmaktadır.

Bu kriterlerin çok küçük bir kısmı birçok kullanıcı tarafımdan bilinip uygulanmakta, büyük bir kısmı ise uzun yıllara varan deneyimlerle ve testlerle öğrenilebilmektedir. Burada İzmir’de Seo hizmeti veren İzmir SEO firmamız devreye girerek kişi, esnaf ve kurumsal firmalara destek sunmaktadır.

Web tasarımı bilgisayarınızın bir işletim sistemi gibi düşünebilirsiniz. İşletim sistemi ne kadar hızlı ise o kadar az donanıma ihtiyaç duyar.

Seo çalışmalarında başarılı olmanın önemli kriterlerinden bir tanesi de doğru kodlanmış, hedef kullanıcı ile alakalı tasarlanmış bir websitesidir. Yazılım yani web tasarım tarafında kod validasyonu yapılmış ve arama motorlarının istediği işaretlemelere sahip bir websiteniz varsa bu sıralama almanızı ciddi oranda kolaylaştıracaktır.

İzmir SEO Danışmanlığı

Arama motorlarının web üzerindeki ziyaretçi trafiğini yönettiği bir dünyada her sınıftan ticaret yapan kişi veya firmaların, web sitesi sahibi olarak seo çalışması yaptırması gerekmektedir. İzmir SEO ajansı Bilgesem olarak sadece seo hizmeti değil komple bir dijital pazarlama hizmeti desteği vererek web sitesi sahiplerin arama ağlarında (google, yandex, bing) görünmesini sağlıyoruz. Google, Bing ve Yandex gibi arama motorlarına özel kategorik ve anahtar kelime bazında pazarlama çalışması yapılmaktadır.

SEO hizmeti kapsamında bölgeye özel olarak İzmir SEO danışmanlığı ve uzmanı şeklinde talebi olan müşterilerimize ister lokal SEO çalışması, ulusal çapta çalışmalar yapmaktayız.

İzmir SEO firması olarak we sitesi analizi ile başlayan çalışmalar, tasarım, içerik ve ileri seviye tekniklerle devam eder. Web sitesi yönetimi sizden tamamen devralınır ve başarıya ulaşılana kadar tutkuyla çalışılır.

İzmir SEO ve dijital pazarlama ajansı Bilgesem sadece SEO alanında çalışmalar yapmıyor, internet üzerindeki en etkili Google Reklamları (Google Ads) ve sosyal medya çalışması faaliyetlerini de titizlikle yürütüyor.

SEO çalışması ölçülebilir ve geri dönüşü hesaplanabilen bir dijital pazarlama çalışması türüdür.

Yatırım geri dönüşünüzü takip ederek SEO’nun ne kadar karlı bir yatırım olduğunu izleyebilmektesiniz.

İş Ortaklarımız

kullandığımız seo araçlarımız

İzmir SEO Ajansına Hemen Ulaşın

Websitenizin işiniz ile alakalı anahtar kelimelerinizde üst sıralarda yer almasını istiyorsanız en uygun seo fiyatlarını alarak zirveye çıkabilirsiniz.

İzmir veya İzmire yakın bir bölgedeyseniz sizi çayımızı içmeye davet ediyoruz. Hemen iletişime geçin.

Item added to cart.
0 items -  0